fbpx

Jóga

Jóga

JOGA

,,Jóga říká, že čím jste netrpělivější, tím víc času budete potřebovat na svou transformaci. Čím více pospícháte, tím více se zdržíte.“

Nezáleží na tom, jak hluboce se předkloníte či zda se zvládnete postavit na hlavu. Podstatné je jen to, zda dokážete své tělo správně ovládat a používat. Protože i ty nejjednodušeji vypadající pozice v sobě ukrývají spoustu námahy a práce. Naučte se kontrolovat pohyby paží, nohou, trupu a zad, přidejte k tomu vědomé dýchání a s trochou disciplíny zvládnete každou pozici, kterou si vyberete. Díky józe se vlastně tak trochu vracíme do dětských let, znovu se v této uspěchané době učíme zvolnit, užívat si přítomného okamžiku a mít radost ze života. S každým nádechem se naše mysl a srdce stává otevřenější a naše starosti mizí s každým dalším výdechem. Najděte si čas jen sami pro sebe a přijďte si uvolnit ztuhlé tělo a zklidnit věčně zaneprázdněnou mysl.

Chci na jógu!
Maruška
Maruška
Scroll down

Naše lekce

Jsme přesvědčeni, že plnohodnotný život závisí především na vnitřní pohodě, motivaci a víře v sebe sama. Jen tak dokážeme být připraveni na každodenní výzvy života. To platí nejen pro lidi, kteří mají zdravotní problém, ale pro všechny, kdo chtějí problémům předcházet.

Přidejte se k nám

Dohodněte si u nás konzultaci a zlepšete své zdraví i kvalitu života.