fbpx

Gymnastický trénink

Gymnastický trénink

O gymnastickém silovém tréninku

Gymnastický silový trénink pod vedením našeho zkušeného trenéra Toma, který se zaměřuje na rozvoj přirozených pohybových dovedností s využitím klasických pomůcek (kruhy, hrazda, kettlebel) současně se zlepšením silových vlastností Vašeho těla.

Gymnastika, jakožto jedna z nejstarších pohybových disciplín, nabízí rozmanité a různě náročné cviky, které Vás nejen budou bavit, ale i posouvat tím nejlepším možným způsobem – naučíte se koordinovat Vaše tělo v polohách, které budou vyžadovat i sílu a obratnost. Vhodné pro všechny sportovce, kteří mají buďto zájem o sportovní přípravu, kterou podstupují gymnasté (které obecně považujeme za jedny z nejlépe fyzicky zdatných sportovců), nebo hledají alternativu k běžnému silovému a obratnostímu tréninku a chtějí je kombinovat. Zároveň i velmi vhodná pohybová průprava pro děti.

Tréninkový rozvrh

Úterý:    19:00

Čtvrtek: 19:00

Rezervuj si místo!
Tom
Tom
Scroll down

Naše lekce

Jsme přesvědčeni, že plnohodnotný život závisí především na vnitřní pohodě, motivaci a víře v sebe sama. Jen tak dokážeme být připraveni na každodenní výzvy života. To platí nejen pro lidi, kteří mají zdravotní problém, ale pro všechny, kdo chtějí problémům předcházet.

Přidejte se k nám

Dohodněte si u nás konzultaci a zlepšete své zdraví i kvalitu života.