fbpx

Rehab programy

Rehab programy

O našich Rehab programech

Jedná se o specifický, individualizovaný program, skládající se obvykle z kombinace terapie a tréninku. Tvorba tohoto plánu vychází z diagnostiky pohybového aparátu, kterou provádí specializovaný fyzioterapeut nebo trenér.

Vhodný je pro klienty, kteří k nám přicházejí se zdravotním problémem, jsou ve fázi rehabilitace nebo těsně po ní. Pomocí Rehab programu řešíme pooperační stavy, návraty po zranění nebo samotné zranění jako jsou výhřezy ploténky, bolesti zad a kloubů, problémy s pohybovým aparátem a další. Naším unikátem je pak kombinace vhodných procedur – skupinových či individuálních tréninků, wellness a fyzioterapie. Očekávejte zároveň úzkou spolupráci všech odborníků, kteří s Vámi budou spolupracovat – trenér a fyzioterapeut budou pravidelně konzultovat Váš stav a spokojenost jak mezi sebou navzájem, tak i s Vámi.

Kontaktujte nás
Petr
Petr
Radek
Radek
Jakub
Jakub
Lukáš
Lukáš
Scroll down

Naše lekce

Jsme přesvědčeni, že plnohodnotný život závisí především na vnitřní pohodě, motivaci a víře v sebe sama. Jen tak dokážeme být připraveni na každodenní výzvy života. To platí nejen pro lidi, kteří mají zdravotní problém, ale pro všechny, kdo chtějí problémům předcházet.

Přidejte se k nám

Dohodněte si u nás konzultaci a zlepšete své zdraví i kvalitu života.