fbpx

Lekce TRX

Lekce TRX

O TRX

TRX trénink je originální lekce na závěsných systémech. Komplexní cvičení s vlastní vahou těla pro zvýšení kondice, redukci tuku a zpevňování celého těla. Při využití TRX záleží jen na tom, jakou pozici zaujmete a jaký pohyb po vás naše trenérka bude chtít. Důraz se klade na posílení CORE, centraci kloubů a zvýšení síly všech svalů. Čekají na vás lekce naplněné silovými a kondičními cviky. Pomocí TRX se však naučíte i protáhnout se a zvýšit mobilitu. 

Lekce jsou určeny maximálně pro 8 lidí, abychom splnili naši zásadu individuálního přístupu. Vzhledem k charakteru TRX můžou na lekci cvičit úplní
začátečníci i pokročilí společně. Různé varianty a obtížnost cviků zajistí, aby si hodinu užil opravdu každý. Každá lekce je pak specifická svým nastavením a tak si vyzkoušíte, jaké je odcvičit na TRX TABATU, intervalový trénink, silový trénink nebo jen trénink zaměřený na problémové partie.

Lekce vede trenérka Janča a těší se na vás každou středu od 19:00 a neděli od 18:00 hodin.

Tréninkový rozvrh:

Středa     19:00
Neděle    18:00

Chci cvičit!
Janča
Janča
Scroll down

Naše lekce

Jsme přesvědčeni, že plnohodnotný život závisí především na vnitřní pohodě, motivaci a víře v sebe sama. Jen tak dokážeme být připraveni na každodenní výzvy života. To platí nejen pro lidi, kteří mají zdravotní problém, ale pro všechny, kdo chtějí problémům předcházet.

Přidejte se k nám

Dohodněte si u nás konzultaci a zlepšete své zdraví i kvalitu života.