Adventure víkend je tady!

14.03.2021

V minulosti jste byli zvyklí s námi jezdit na sportovní víkendy, které byli zaměřené především na trénink a sportování jako takové.

Tentokrát jsme se rozhodli pojmout tuto akci tak trochu jinak. Čekají na vás výzvy, zkoušky, učení se novým dovednostem, a hlavně plno dobrodružství, které jen tak nezažijete.

Rozhodli jsme se spojit síly s profesionály z oblasti kurzů přežití, zkušenými instruktory survival závodů i nadšenci outdoorových aktivit abychom pro vás připravili tři dny skvělého programu., Vyzkoušíte si na vlastní kůži jak se pohybovat v přírodě, jak se rozhodovat v krizových situacích, jak spolupracovat v týmu i být jako jednotlivec oporou. Vyzkoušíte si nejrůznější techniky zvládnutí těžších terénům, fígly jak pracovat s nedostatkem vody nebo ohně, nebo jak si pomoct v neřešitelné situaci.

Čekají na vás úkoly, soutěže, hry a hlavně zábava ve spojení s přírodou a vším, co nabízí.

I když to zprvu může znít jako opravdová výzva, je nutno říct, že vše je dobrovolné a aktivní účast se vítá ale není podmínkou. Záleží tak jen a jen na vás, jak moc si troufnete vystoupit ze své komfortní zóny.

S přesným termínem i místem konání vás budeme informovat jakmile to situace dovolí.

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit tgtheragym@gmail.com