SKUPINOVÉ LEKCETG S&C - Skupinové lekce silově kondičního charakteru. Díky omezenému počtu cvičících umíme dobře individualizovat náročnost a zátěž. Nejsme komerční fitko, zakládáme si na kvalitě a individuálním přístupu. Tyto lekce jsou zaměřeny na rozvoj síly, rychlosti, vytrvalosti i techniky cvičení. Využíváme veškeré pomůcky jako jsou odporové gumy, volné váhy, hrazdy, závěsné systémy TRX a další. Posouváme tak hranice tréninku do nových rozměrů a to s ohledem na individuální potřeby a parametry klientů.

TG Kruhový trénink - Kruhový trénink je efektivní forma cvičení, která kombinuje různorodá cvičení na jednotlivých stanovištích. Jedná se o dynamický trénink zaměřený na posílení celého těla a zlepšení fyzické kondice. Individuální náročnost stanovišť se může lišit v závislosti na úrovni zkušeností a fyzické kondici jednotlivých cvičenců, tudíž vedle sebe může cvičit zkušený sportovec s úplným začátečníkem.

Každé stanoviště obsahuje jiné a jejich kombinaci, aby bylo dosaženo komplexního působení na různé parametry výkonu. Celý kruhový trénink může být zaměřen na posílení svalstva, zlepšení vytrvalosti, koordinace nebo flexibility.
Důležité je přizpůsobení náročnosti jednotlivých stanovišť individuálním potřebám a schopnostem cvičenců, aby byl zajištěn optimální tréninkový efekt a minimalizováno zranění.  Stanoviště jsou pak vhodně poskládaná v souladu se zaměřením celého tréninku.

Každé pondělí, středu, čtvrtek a pátek 

LETNÍ UZAVŘENÉ SKUPINOVÉ LEKCE

ATLETICKÁ POHYBOVÁ PRŮPRAVA

Během celých prázdnin bude na atletickém ovále blízko Theragym centra probíhat uzavřený kurz Atletické pohybové průpravy. V průběhu kurzu se seznámíte s profesionálním přístupem k běhání, co dělat pro eliminaci rizik z běhu, jak své výkony posunout dál nebo jak získat k běhání zdravý vztah. Čeká na vás 8 lekcí plných běžeckých cvičení, průpravy a výkonnostních testů. Při horším počasí bude v prostorech Theragymu průpravný silový trénink pro běžce.

Kurz je určen pro začínající i pokročilé běžce bez ohledu na výkonnost.


Kde: Atletický ovál u Theragymu – zázemí v Theragymu

Kdy: Každý čtvrtek od 18:00. 

Od: První termín 3.7.2023

Dva termíny na náhradní hodinu v případě vynucené absence

Maximální počet: 8 běžců

Minimální počet: 3 cvičící

Cena 4000 ,- Kč

Přihlašování zde


TRÉNINK S VELKOU OSOU

Představujeme vám zbrusu nový uzavřený kurz zaměřený na cvičení s velkou osou. V průběhu července si účastníci osvojí metodiku a programing cvičení s velkou osou od základů až po plné zvládnutí techniky třech základních cviků. Pod vedením trenéra se naučí správná průpravná cvičení a drily pro naučení a zdokonalení techniky dřepu, mrtvého tahu a benchpressu. Jako bonusový cvik, který vás bude provázet po celý kurz, bude striktní shyb.

Kurz je určen začátečníkům i pokročilým, kteří se chtějí osvojit trénink s osou nebo se zdokonalit v jeho technice.


Kde: Theragym

Kdy: Červenec 2023 – začátek 11.7.

Od: Každé úterý a čtvrtek od 19:00

Dva termíny na náhradní hodinu v případě vynucené absence

Maximální počet 6 cvičících

Minimální počet 3 cvičící

Cena: 2400,- Kč za kurz 

Přihlašování zde


Fotogalerie

TheraGym

Slévačská 36, vchod z ulice Kukelská, Praha 9 - Hloubětín
Bus 110, 141 zastávka Sídliště Lehovec

+420 223 000 325
+420 773 662 404