Dynamika a rychlost v tréninku i terapii

02.01.2023

Dynamika a rychlost v tréninku i terapii

Kdy: 19.3.2023, 9.00-16.00h

Kde: Brno

Lektor: Mgr. Jakub Hybš

Tento workshop odpovídá na současné otázky, jak a kdy použít dynamiku ve specifické přípravě sportovce i terapii obyčejných lidí. Základní silový trénink je potřeba posouvat v intenzitě i zatížení pro co největší transfer do sportovního výkonu i běžných denních aktivit. Touto optikou můžeme využít rychlost a dynamické provedení cviků jako progresivní nástroj. Jaké cviky to jsou a jakým způsobem se dají použít záleží na konkrétním cíli programu, načasování a začlenění.

Během teoreticko-praktického workshopu se pokusíme odpovědět nejen na následující otázky:

Co tréninku rychlosti musí předcházet a co si vlastně představit pod pojmem dynamika? Jak naprogramovat a správně začlenit tento specifický trénink do konceptu tréninku a terapie? Jaký je rozdíl mezi rychlostí jednoho pohybu a rychlostí lokomoce? Jak rozbít rychlostní bariéru a k čemu využít například odporové gumy v pozitivním směru?

Součástí praktické části bude příprava na trénink dynamiky, aktivační metody silového tréninku, ukázky dynamických cviků i konkrétní tréninkové jednotky postavené na konkrétních kazuistikách ze sportovního tréninku i terapií.

Workshopem vás provede Mgr. Jakub Hybš, který probírané téma využívá dennodenně v přípravě profesionálních sportovců i v rámci specifické terapie normálních klientů.

Workshop je určen všem zájemcům z řad fyzioterapeutů, trenérů individuálních i kolektivních sportů, fitness trenérů a rehabilitačních lékařů.

Účastníci obdrží certifikát o absolvování

Cena: 2.200,-Kč

(výuka, pomůcky, certifikát, drobné občerstvení, káva, čaj, dobrá nálada)

Přihlásit se

INFORMACE K PLATBĚ - vždy převodem na účet

Rezervace je platná pouze s uskutečněním platby!!!
1.Nevyžadujete fakturu:
Po odeslání přihlašovacího formuláře uhraďte poplatek za kurz na náš účet, do poznámky uveďte jméno účastníka a název kurzu
2.Vyžadujete fakturu:
Po odeslání přihlašovacího formuláře vyčkejte, prosím, na vystavení a zaslání faktury (zašleme e-mailem) a proveďte platbu na náš účet, s variabilním symbolem uvedeným na faktuře (nemusí být shodné s číslem faktury), v poznámce uveďte jméno účastníka.

Číslo účtu: 8481694002 / 5500
V případě, že platba na účet nepřijde do 3 dnů od registrace na kurz (nebo do uvedeného data splatnosti na faktuře), rezervace místa propadá a místa jsou nabídnuta dalším zájemcům. V případě, že se na kurz přihlásíte později než 14 dní před termínem, odešlete formulář a zároveň se s námi ihned spojte emailem či telefonicky - rh1physiotherapy@gmail.com, tel.: 607038728